Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Запрошуємо на «БИТВУ АГРОТИТАНІВ-2017»!

betva-agrotytaniv-2017-zaproshennya

Зовсім скоро відбудеться одна з наймасштабніших виставок-демонстрацій сільгоспмашин і обладнання в Україні – «БИТВА АГРОТИТАНІВ-2017», яка щорічно збирає понад 1500 відвідувачів з усієї України і де «змагаються» близько 100 одиниць техніки. Ми знаємо, що Ви чекали на цю подію майже цілий рік. І не дивно, адже об’єднати всіх прогресивних аграріїв України в одному місці, провести багато цікавих й корисних цільових показів техніки в роботі та продемонструвати справжні майстер-класи від основних гравців даного ринку під силу лише даному заходу.

БИТВА АГРОТИТАНОВ-2017

Що ж цього разу продемонструє компанія АМАКО?

Потужний зернозбиральний комбайн Massey Ferguson 7370 Beta із жниваркою Geringhoff RD870B збиратиме врожай з кукурудзяного поля, 370-сильний трактор Massey Ferguson 8737 – флагман тракторної лінійки техніки в своєму класі, працюватиме із польовим культиватором VARIO від німецької фірми Kockerling. Також буде представлено новинку цього року – телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH.7035, і популярний серед українських аграріїв зерновоз IVECO AGRO STRALIS, який, до речі, не так давно придбала собі в господарство приймаюча сторона заходу – група компаній «ТАК».

Цей рік обіцяє бути ще масштабнішим. Тож чекаємо на Вас 7 та 8 вересня 2017 року за адресою: Київська область, Тетіївський р-н, с. Степове, ГК «ТАК». Подробиці – в найближчому регіональному представництві компанії або за телефоном +380 (50) 448-43-34. Зареєструватись на захід і ознайомитися з програмою його проведення Ви можете на офіційному сайті організаторів.


30.08.17

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: