Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Посилення підтримки автомеханіків завдяки публікації компанією Gates технічних вебінарів

23

Серія вебінарів у прямому ефірі розширила діапазон послуг технічної підтримки, доступних для дистриб’юторів компанії Gates та незалежних СТО  

 

ЛЮКСЕМБУРГ, Вересень 2019 р. – компанія Gates (NYSE: GTES), провідний світовий постачальник спеціалізованих гідравлічних і механічних систем передачі потужності, збільшила користь від своїх послуг технічної підтримки для дистриб’юторів та незалежних СТО, запустивши вебінари в прямому ефірі через GatesTechZone – основний веб-сайт компанії з експертної технічної інформації. 

У рамках тривалого прагнення компанії Gates надавати підтримку СТО й забезпечувати автомеханіків інформацією про інновації та розробку нових продуктів, технічні вебінари доповнять уже наявні матеріали на сайті https://www.gatestechzone.com/, зокрема Технічні поради, відео та підтримку з діагностики й вирішення проблем.  

 

"Нові технічні вебінари, доступні на сайті GatesTechZone, дають змогу нашій компанії додавати ще більше важливої, корисної та практичної технічної інформації, а також поширювати її серед значно ширшої аудиторії" – заявив менеджер із технічної підтримки та роботи з даними відділу продажу й маркетингу автомобільних запчастин представництва компанії Gates у Європі, на Близькому сході та в Африці, Сем Де Він (Sam De Win). Він подовжив: "Додавання вебінарів до спектру навчальних матеріалів компанії Gates не лише дає змогу нашим дистриб’юторам надавати ширшу технічну підтримку своїм клієнтам, але й сприятиме викоріненню типових помилок і повернень".   

 

Відомості про вебінари Початковий цикл вебінарів охопить широкий діапазон предметних сфер і специфічних проблем із встановленням запчастин в окремих регіонах. Зокрема буде розглянуто монтаж водяних помп і діагностику проблем із ними, модульні шланги, виділення тепла холодоагентами, ремені й інструменти Stretch Fit® та, звісно ж, усю систему допоміжного й синхронного ремінних приводів. Залежно від потреб конкретного регіону зміст і теми вебінарів можуть відрізнятися. Кожна подія триватиме 30–90 хв. і транслюватиметься англійською, німецькою, російською та турецькою мовами; можливість прослухати вебінар нідерландською, французькою та іспанською мовами з’явиться незабаром.  

Відвідайте веб-сайт GatesTechZone, щоб ознайомитися з графіком найближчих запланованих подій і зареєструватися для участі в них.  

 

Під час вебінару учасники зможуть долучитися до обговорення за допомогою функції онлайнчату та ставити запитання чи навіть пропонувати теми для майбутніх подій.  

 

 

Про Gates 

Компанія Gates — глобальний виробник інноваційних, високотехнологічних рішень для передачі потужності та гідравлічних систем. Компанія пропонує широкий спектр товарів різним клієнтам у галузі післяпродажного сервісного обслуговування та виробникам оригінального обладнання. Компанія Gates працює в багатьох секторах промислового та споживчого ринків. Продукція компанії Gates відіграє ключові ролі на різноманітних кінцевих ринках: від складних і з високим ступенем ризику, як-от сільське господарство, будівництво, виробництво й енергетика, до побутових, як-от принтери, мийні установки, автоматичні двері та пилососи, а також практично всі види транспорту. Продукція компанії Gates продається в 128 країнах чотирьох торгових регіонів: Південна та Північна Америки; Європа, Середній Схід і Африка; Великий Китай; Східна Азія та Індія. Дізнатися більше про корпорацію Gates можна на сайті www.gates.com.  


04.09.19

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: