Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Усі діючі акції та новини від компанії «Авто Стандард Груп» (ASG) для автолюбителів, СТО, автомагазинів та гуртових компаній: по автозапчастинам, оливам, інструментам

рои

ASG – ексклюзивний дистриб’ютор бренду Сomline в Україні!

1  

Умови акції:

Comline – один із найбільш швидкозростаючих європейських брендів, створений у 1991 році.

Основними перевагами бренду є:

англійська якість;

доступна ціна;

широкий асортимент.

Якість продукції виводиться на перший план, і це забезпечує стабільність та надійність використання. Бренд прагне надати своїм клієнтам маржинальні можливості, досягаючи це завдяки економічній бізнес‐моделі та експертним знанням нашої команди по розробці продуктів та закупівель. Команда Comline постійно працює над розширенням асортименту для задоволення потреб клієнтів ринку Aftermarket.

Основні особливості фільтрів Сomline: ‐ чудова фільтрація та захист від забруднень; ‐ високоякісний папір для виробництва; ‐ поліуритан та поліпропилен найвищої якості; ‐ протестовано задля найкращих показників роботи двигуна; ‐ відповідність ОЕ стандартам; ‐ якісне склеювання частин; - фосфатна обробка, що забезпечує захист від корозії; ‐ наявність антидренажного клапану; ‐ комплексний діапазон фільтрів тощо.

Гальмівні диски проходять випробування як на заводі, так і в лабораторії якості Comline. Диски з покриттям Comline проходять випробування в агресивному середовищі (240 годин) для гарантії довговічності диску та стійкості покриття від корозії. Кожен диск згодом перевіряється на зношуваність, зміну товщини та динамічний баланс за вимогливими стандартами. Ця остання перевірка гарантує, що кожен гальмівний диск Comline забезпечить простоту установки та дійсно неперевершену продуктивність.

 У 1997 році компанії Comline та Allied Nippon уклали угоду про сумісне підприємство. Ця угода визначила компанію Comline ексклюзивним європейським дистриб'ютором гальмівних колодок Allied Nippon. 

Гальмівні колодки Сomline випробувано на рівень шуму з різною швидкістю тиску. Вони характеризуються своєю компактністю та ефективністю гальмування притемпературі вище 500°C.

 

ASG представляє нoвий бренд MecaFilter!  

2

Умови акції:

Відтепер у пoртфелі ASG присутній нoвий бренд MecaFilter!

MecaFilter – французький виробник фільтрів автомобільної промисловості, що є широковідомим серед європейських автомобільних виробників.

MecaFilter - це передові технології по виробництву повного спектру фільтрів:

•    ПАЛИВНІ ФІЛЬТРИ: Фільтри MecaFilter для двигунів внутрішнього згоранння забезпечують їх експлуатаційну надійність та очищають паливо від сторонніх домішок. Завдяки сучасному виробництву, MecaFilter є постачальником №1 паливних фільтрів високої якості виконання на конвеєр багатьох виробників автомобілів.

•    МАСЛЯНІ ФІЛЬТРИ: Масляні фільтри MecaFilter захищають двигун від домішок та твердих частинок. MecaFilter відповідає останнім високотехнологічним вимогам по збільшенню інтервалів заміни олив (високопродуктивні фільтри), завдяки інноваційним матеріалам і передовим технологіям, що використовуються у виробництві.

•    САЛОННІ ФІЛЬТРИ: Салонні фільтри з активованим вугіллям (активними вугільними елементами), також затримують гази та запахи навколишнього середовища, підвищуючи комфорт водія та пасажирів. MecaFilter рекомендує здійснювати заміну салонного фільтра кожні 15 000 км або мінімум раз на рік.

•    ПОВІТРЯНІ ФІЛЬТРИ: Завдяки використанню сучасних і спеціальних фільтруючих матеріалів, повітряні фільтри MecaFilter забезпечують високий рівень експлуатаційної надійності протягом усього інтервалу технічного обслуговування.

Різноманітні фільтри MecaFilter виготовляються за допомогою використання інноваційних матеріалів та із застосуванням таких виробничих засобів, що забезпечують 100%-й контроль якості.

 

Ексклюзивна зимова акція від Comline!  

3

 

Умови акції:

Зробіть покупку на суму 100$ та отримайте в подарунок стильну зимову шапку Comline.

(Однією з позицій при покупці на дану суму має бути елемент гальмівної системи).

Термін проведення акції: з 26.12.2019 та до закінчення акційних подарунків.

 

Команда ASG відвідала заводи WIX, MANN та NOVOL  

4

24-31 листопада команда ASG відвідали Польщу та Німеччину і побувала на заводах WIX, MANN та NOVOL, а родзинкою поїздки стала екскурсія заводом BMW.

Працівники компанії мали можливість відвідати три заводи – WIX, MANN та NOVOL, а також побувати на заводі BMW, який виготовляє одні з найкращих автомобілів у світі.  Крім цього вони мали можливість зануритись у майже 100-річну історію корпорації та відвідати музей BMW – найбільший виставковий майданчик автомобілів цієї легендарної марки.

 

Команда MecaFilter Україна відвідала виробництво SOLAUFIL

 5

На початку грудня, команда MecaFilter Україна здійснила подорож до Франції, відвідавши виробництво SOLAUFIL задля детального ознайомлення з брендом, а також розширення культурних горизонтів та занурення у французький соціум.

Дякуємо MecaFilter за чудову зустріч, цікаву презентацію та захоплюючу екскурсію виробництвом! Mecafilter - це пріоритет надання клієнтам передових технологій для повного спектру фільтрів!

 

www.asg.ua

www.facebook.com/asg.ukraine

 


13.01.20

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: