Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Усі діючі акції від компанії «Авто Стандард Груп» (ASG) для автолюбителів, СТО, автомагазинів та гуртових компаній

1._Акцiя_Wolf

  1. 1.      Акція Wolf 

Купуйте оливу WOLF OFFICIALTECH 5W30 C4 4л або 5л та отримуйте фільтр ELH4391 у подарунок!

Термін проведення акції: 01.07.2020-31.07.2020 (або до закінчення акційних комплектів).

Поспішайте скористатись вигідною пропозицією - кількість акційних комплектів обмежена!

 2._Акцiя_EVO

  1. 2.      Акція EVO 

З турботою про Ваше здоров'я, компанія EVO разом з ASG започатковують програму забезпечення своїх клієнтів засобами індивідуального захисту

Купуйте бочку EVO 200л та отримайте антисептик Helpix 100мл 10 шт у подарунок!

В акції приймають участь наступні позиції:

  • EVO D5 10W-40 TURBO DIESEL, 200л
  • EVO E5 10W-40 SM/CF, 200л
  • EVO HYDRAULIC OIL 46, 200л
  • EVO TRD5 TRUCK DIESEL 10W-40, 200л
  • EVO TRD6 TRUCK DIESEL ULTRA 10W-40, 200л

Термін проведення акції: 01.07.2020-31.07.2020

 3._Акцiя_REPSOL_у_липнi

  1. 3.      Акція REPSOL 

Купуйте продукцію Moto Racing з поданого переліку та отримуйте брендовані подарунки від REPSOL.

  • 1л - вінілова наклейка
  • 4л - брелок для мото-ключів

Акція діє з 23.06.2020 до закінчення продукції на складі.

 4._Акцiя_TRICO

  1. 4.      Акція TRICO 

При одночасній закупівлі 10 шт. двірників для автомобіля серії EFB в асортименті, отримуй одну з них (найдешевшу) безкоштовно!

Акція діє з 01.07.2020 до 31.07.2020

5._Акцiя_FEBI  

  1. 5.      Акція FEBI 

Купуйте продукцію FEBI на суму в еквіваленті 300, 500 або 700 y.o. та отримуйте цінні подарунки!

  • 300 y.o. - 2 розкладні стільці у подарунок*
  • 500 y.o. - стіл + 2 розкладні стільці у подарунок
  • 700 y.o. - мангал + стіл + 2 розкладні стільці у подарунок

Термін проведення акції: 01.07.2020-31.07.2020

*Подарунки можуть відрізнятися від представлених зображень

 6._Акцiя_ТАВ

  1. 6.      Акція TAB

Умови акції:

За кожні 10 куплених акумуляторів корпорації ТАВ (ТАВ, Topla, VESNA, Taxxon) отримайте до 30л пального у подарунок: 

  • 10л за купівлю акумуляторів
  • 10л за відсутність дебіторської заборгованості
  • 10л за приріст закупівель в місяць +50% в порівнянні з червнем 2020

Термін проведення акції: 01.07.2020-31.07.2020

Бажаємо вдалих продаж!

 7._Акцiя_AutoPart_триваe!

  1. 7.      Акція AutoPart триває!

Умови акції:

За кожен куплений акумулятор польського виробника AutoPart - отримуйте 1+1*л пального в подарунок!!

Термін проведення акції: 01.07.2020-31.07.2020

*при дотриманні умов оплати за товар

**закупка за місяць повинна бути кратна 10-ти акумуляторам  

 8._Акцiя_YUASA_триваe!

  1. 8.      Акція YUASA триває! 

Умови акції:

При разовій закупівлі акумуляторів YUASA для автомобілів на вказані суми, отримай акумулятор в подарунок (1 з 2-х на вибір).

Акція діє з 03.06.2020 до 01.07.2020

 9._Червнева_акцiя_Comline_триваe!

  1. 9.      Червнева акція Comline триває!

 

Умови акції:

Зробіть покупку на суму 100$ та отримайте зручний коврик у подарунок!

Акція діє з 01.06.2020 до закінчення акційних позицій.

 9._Червнева_акцiя_Comline_триваe!

10.  Акція Comline триває!

 

Акція COMLINE триває!

Запрошуємо Вас взяти участь в акції від "СOMLINE" та виграти подорож до Лондону на Прем'єр-лігу за участі таких команд як: Arsenal, Chelsea, Tottenham!

Умови участі:

Переможці обиратимуться за рейтингом (покупка всієї продукції "COMLINE" на найбільшу суму).

Слідкуйте за рейтингом (буде оновлюватися 1 раз в місяць).

Термін проведення акції: 01.02.2020-30.09.2020.

Бажаємо успіхів!

Незважаючи на ситуацію в Україні та світі з COVID-19, акція залишається дійсною. Можливо, будуть зміни в датах проведення заходу, проте, при першій нагоді ми повідомимо Вас про це!

 11._Акцiю_Repsol_продовжено!

11.  Акцію Repsol продовжено!

 

Умови акції:

Придбайте 5 і більше позицій асортименту* олив Repsol одноразово на загальну суму від 500 доларів та отримуйте брендовану стійку у подарунок!

Термін дії акції: 01.04.2020 або до закінчення запасів на складі.

* дрібного фасування

 

 12._Програма_винагород_REPSOL_продовжуeт_ся!

12.  Програма винагород REPSOL продовжується!

 

Відтепер ще більше оновлених подарунків від Програми винагород   REPSOL

Купуйте оливи REPSOL, накопичуйте бали за кожну покупку та обмінюйте їх на подарунки з каталогу винагород REPSOL.

Більше покупок – більше оновлених подарунків від REPSOL!

Нагадуємо, що невикористані бали залишатимуться на Ваших рахунках для подальшої участі у нашій бонусній програмі!

Термін проведення: з 01.01.2020 до 31.12.2020 або до закінчення рекламної продукції.

 13._Закритий_клуб_REPSOL_MOTO_GOLDEN_LEAGUE

13.  Закритий клуб «REPSOL MOTO GOLDEN LEAGUE»

 

Найкращі новинки та унікальні акції в закритій групі на сторінці Repsol у Facebook!

•    Слідкуйте за унікальними акціями.

•    Перемагайте в закритих розіграшах, які анонсуються тільки в групі. Коло учасників обмежене - шанси виграти приз вищі!

•    Дізнавайтеся першими про надходження у продаж новинок від улюбленого бренду.

Щоб не проґавити жодної вигідної пропозиції від клубу - більше інформації за посиланням нижче.

 14._Велика_Всеукраiнс_ка_акцiя_WIX_FILTERS_ALWAYS_WIN_2020_триваe!

14.  Велика Всеукраїнська акція WIX FILTERS ALWAYS WIN 2020 триває!

 

Велика Всеукраїнська акція WIX FILTERS ALWAYS WIN 2020!

Реєструйтеся на oфіційнoму сайті, купуйте фільтри WIX та oтримуйте цінні нагoрoди!

Акція триває з: 01.03.2020 дo 31.07.2020

 

www.asg.ua

www.facebook.com/asg.ukraine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


03.07.20

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: