Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Революція в навігації: Bosch розпочала виробництво MEMS-датчиків SMI230

bosch_future_cockpit_2_img_w1280

Нові MEMS-датчики Bosch з високою точністю реєструють зміни напрямкута швидкості руху автомобіля, оцінюють інформацію і передають її до навігаційної системи. Там ці дані обробляються вже через глобальну навігаційну супутникову систему (GNSS). Розташування автомобіля визначається навіть за умови нестабільного GPS-сигналу.

 smi230_pressebild3000x1688_img_w760

  • Новий датчик Bosch забезпечує безперебійну навігацію;
  • Напівпровідниковий чіп фіксує рух автомобіля ще точніше та надійніше;
  • Широке застосування датчиків: система екстреного виклику eCall, система аварійної сигналізації та система контролю транспортних засобів.
  • Для збільшення зображення, натисніть на нього.

 ae_infographic_smi230_ua

Із напівпровідниковими датчиками Bosch водій не заблукає навіть у разі порушень у роботі навігатора.

Тільки плавні рухи

Завдяки точній GPS-позиції та безперервній обробці інформації з датчиків навігаційна стрілка на дисплеї більше не робить різких стрибківі раптово не змінює напрямок на шляху з одного пункту в інший.

Для отримання даних про рух транспортного засобу компанія Bosch поєднала в корпусі нового MEMS-датчика два крихітних і надзвичайно чутливих чіпи: один визначає прискорення транспортного засобу, другий – кутову швидкість. Саме в цій комбінації полягає вся сила SMI230, виняткова точність якого дозволяє дуже швидко фіксувати всі зміни в русі автомобіля.

 

«Досвід Bosch в розробці і виробництві напівпровідників для автомобільної промисловості не тільки вражає, а й не має собі рівних. Це допомагає нам створювати нові автомобільні функції та постійно вдосконалювати самі чіпи», - коментує Єнс Фабрівські, член виконавчого керівництва підрозділу Bosch Automotive Electronics.

Сенсорна технологія чіпів забезпечує плавність, з якоюрух автомобіля відображається на екрані навігатора. Він безперервно аналізує зміни в русі та швидкості автомобіля, зафіксовані датчиком Bosch, і відтворює інформацію на карті. Тому завдяки SMI230 навіть при збоях супутникового сигналу водієві легко орієнтуватися, в якому напрямку їхати.

«Датчик Bosch виключає сліпі зони навігації GNSS, - говорить Майкл Рупп, менеджер з продукції в автомобільній електроніці Bosch. - Це допомагає безпомилково визначити положення транспортного засобу навіть при слабкому супутниковому сигналі та дати своєчасні підказки для продовження маршруту.

 

Один датчик – безліч можливостей

Напівпровідникові чіпи Bosch переважно використовуються як датчики для систем безпеки або для мультимедійних і комунікаційних додатків, які допомагають водієві, а також звичайних і електрифікованих силових агрегатів. Можливості SMI230 дозволяють не тільки поліпшити навігацію, але й інші автоматичні системи управління, де особливо важлива точність даних. Крім того, такі MEMS-датчики підходять для систем сигналізації транспортних засобів – вони здатні реагувати на вібрації та удари, а при дорожньо-транспортній пригоді фіксують зіткнення або переворот і автоматично запускають систему екстреного виклику eCall.


03.07.20

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: