Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Чи може галогенна освітлювальна технологія ще когось здивувати? Три новітні галогенні лампи Philips довели - може!

PHILIPS_LFS_XVP_HL_Rural_Road_Headlight_bulb_F_ALL_20

Яскравість. Термін служби. Кольорова температура. Постійно працюючи над покращенням трьох основних характеристик галогенних джерел світла, компанія Philips створила лампи, які знову підняли і без того високу планку можливостей галогенних джерел світла. Лампи Philips RacingVision GT200, Philips X-tremeVision Pro150 та Philips WhiteVision ultra є справжніми витворами інженерної думки та дозволяють водіям зробити апгрейд галогенних фар до максимально можливих показників на сьогоднішній день. Галогенні фари ще ніколи не випромінювали світло так ефективно.

 PHILIPS_LFS_XVP_HL_Rural_Road_Straight_Line_Beam_Top_Back_ALL_20

Світло, як у спортивно-гоночних автомобілів

1

Як і в автомобільній галузі, автомобілі, які входять в спортивно-гоночний клас GT, є технічно досконалими зразками автомобілебудування, так і наші нові галогенні лампи Philips RacingVision GT200, напевно, найдосконаліші лампи на сьогоднішній день. Чому? Ми зробили найпродуктивніші лампи на ринку, які додали в яскравості аж 200% в порівнянні з мінімальним стандартом. Асиметричний промінь світла з колірною температурою 3500К тепер до 80 метрів довший, що дозволяє набагато краще контролювати узбіччя, а також раніше розпізнавати дорожні знаки. А відповідають за такі нововведення унікальний склад газу в колбі лампи, новітнійградієнтнийта трафаретний друк покриття скла, які забезпечують максимальну пропускну здатність світла, а також унікальна технологія виготовлення скла, яке характеризується феноменальним коефіцієнтом світлопропускання. І ще, термін служби галогенних ламп Philips RacingVision GT200 тепер становить 400 годин для джерел світла типу Н4 та 250 годин для ламп типу Н7. Лампи RacingVision GT 200 сертифіковані та допущені для використання на дорогах загального користування.

 2

Philips X-tremeVision Pro150 найкраще поєднання яскравості і терміну служби

Не залишилася без уваги інженерів і наша легендарна лампа серії X-tremeVision. Приставка «Pro150» дає чітко зрозуміти, що тепер це джерело світла може похвалитися збільшенням у яскравості до 150%, при цьому анітрохи не втративши, а, навпаки, додавши в терміні служби, який становить 450 годин для ламп типу H7 та 540 годин для H4. Домогтися таких без малого видатних показників дозволили такі нововведення: спеціально підібраний склад газу в лампі, нова технологія виготовлення скла, а також найточніше проектування світла завдяки спільній роботі нитки розжарювання та відбивача фари. В результаті світловий пучок став до 70 метрів довше і тепер створює оптимальні умови для безпечного водіння. А колірна температура джерел світла (3400К) забезпечує хороший контраст, відмінну видимість та допомагає водієві швидше реагувати на зміни дорожньої обстановки.

 3

Philips WhiteVision ultra - найяскравіша «біла» лампа на ринку

Ну а третьою лампою, яка піддалася кардинальним доопрацюванням, стала наша «біла» галогенка Philips WhiteVision ultra. Як відомо, холодна колірна температура галогенних джерел світла досягається за рахунок спеціального покриття скляної колби. У більшості випадків з таким покриттям колірна температура джерела світла стає холодніше, але зменшується яскравість. Наші нові лампи позбавлені цього недоліку. Нове покриття не тільки забезпечує колірну температуру на рівні 4200К, але і дозволяє лампам випромінювати світло на 60% яскравіше мінімального стандарту. А термін служби ламп Philips WhiteVision ultra тепер становить 350 годин для ламп типу H7, та 540 годин для ламп типу H4. Як і у випадку зі світлодіодними лампами, галогенні джерела світла також отримали абсолютно нові упаковки і не залишаться непоміченими на тлі інших моделей ламп.

 

 PHILIPS_PIC_XVP_H4_12342XVPSM_12342XVPB1_00567028_00553330_S_EMEA_20

Відомості про компанію Royal Philips

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA) - це провідна технологічна компанія, націлена на поліпшення якості життя людей на всіх етапах континууму здоров'я - від ведення здорового способу життя, профілактики та ранньої діагностики до лікування та догляду на дому. Philips має глибокою експертизою в сфері споживчих товарів і охороні здоров'я і використовує передові технології для надання комплексних рішень. Компанія займає лідируючі позиції в галузі медичної візуалізації, моніторингу пацієнтів і ІТ-систем, а також рішень для персонального догляду і техніки для дому. Штаб-квартира Philips знаходиться в Нідерландах, в 2016 році обсяг продажів рішень Philips для здоров'я і охорони здоров'я склав 17,4 млрд євро. У компанії працюють 73 000 співробітників більш ніж в 100 країнах. Новини про компанії Philips ви зможете знайти на веб-сайті http://www.philips.ru/newscenter.

 PHILIPS_PIC_XVP_H7_12972XVPSM_12972XVPB1_00569428_00555730_S_EMEA_20

Відомості про компанію «Lumileds»

Lumileds є світовим лідером в області технологій світлотехніки. Компанія розробляє, виробляє і поширює інноваційні світлодіоди і автомобільні освітлювальні прилади. Маючи більш 60 річною історією, Lumileds має унікальні можливості для успішного просування освітлення в майбутньому, підтримуючи постійну увагу до якості, інновацій і надійності. Щоб дізнатися більше про нашому портфелі продуктів, відвідайте сайт lumileds.com.

Lumileds є дочірньою компанією Royal Philips.

(NYSE: PHG, AEX: PHIA).


12.10.20

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: