Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

40-річний ювілей марки HÜCO святкує Hitachi Automotive Systems Espelkamp – європейський підрозділ уславленої японської групи

Firmengebude_und_Jubilumslogo

Еспелькамп, Німеччина; вересень 2020: «Хітачі Автомотів Сістемс Еспелькамп ГбмХ», раніше «Хюко електронік ГмбХ» (Hüco electronic GmbH), святкує власне 40-річчя в галузі постачання деталей електрики та електроніки для автомобілів. Підприємство, засноване в 1980-му, в німецькому місті Еспелькапм, розбудувало вагому позицію власної марки HÜCO на сучасному ринку автозапчастин. Деталі HÜCO постачаються споживачам більше ніж з 70 країн світу. Після входу до групи Hitachi, у 2012 році, послідовно продовжувався розвиток пропозиції деталей для сучасних електричних та електронних систем. Динамічно зростає асортимент деталей для сенсорних систем, подачі палива, керування двигуном ,деталей електроніки.

 

Ювілейний рік німецька марка HÜCO святкує в спільній родині разом з потужними японськими марками групи: Hitachi таTokico.

Успішна історія підприємства завдячує відмінній якості запчастин та задоволеним клієнтам. На додачу до нашого сервісу ми пропонуємо клієнтам короткі та інформативні відео про правила монтажу деталей різних систем на нашому каналі в YouTube. Ці відео будуть корисні будь-якій майстерні“,- зауважує  Крістіан Вестеркамп, шеф підрозділу -«Попри складну економічну ситуацію у світі, нам вдалося розширитися в Еспелькампі, щоб і далі послідовно розвивати асортимент та ростишвидше ринку».

Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH дякує усім своїм партнерам за успішну співпрацю та довіру. Обіцяє і надалі забезпечувати високу якість деталей на сервісу для спільного успіху і приємної співпраці. Для цього автоматизовано, відцифровано багато процесів у різних підрозділах. Запроваджена обробка замовлень через систему TecCom. Висококваліфіковані інженери Hitachi Automotive Systems Espelkamp GmbH натхненно працюють над розробкою, конструюванням та виготовлення мзапчастин найкращої якості. Тому споживачі під маркою HÜCO отримують деталі з унікальною 5-річною гарантією. Це не лише демонструє впевненість виробника у власній продукції але від свого впровадження в 2009 році, залишається неперевершеним рівнем на ринку запчастин. Поряд з корисними відео-матеріалами на YouTube, Hitachi/HÜCO через представництво ІХР в Україні пропонує локальну підтримку офіційним дистриб’юторам.

Щоб придбати оригінальні запчастини HITACHI та HÜCO в Україні, звертайтесь до українських дистриб’юторів та їх філій:

●  «Автотехнікс», autotechnics.ua

●  «Автолідер», avtolider-ua.com

●  «АвтоНова-Д»,autonovad.ua

●  «Бастіон»,ua.bastion.com.ua

●  «ГЕНСТАР», genstar.ua


16.10.20

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: