Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Гальмівна рідина для систем активної безпеки: чи є різниця?

Br_Bremsfl_ssigkeit__ENV4_ENV6_Gruppe_CD2016_87046

Заміна гальмівної рідини – важливий етап обслуговування автомобіля. Особливо для сучасних моделей з інтегрованими функціями ABS і ESP®. Адже обидві системи активної безпеки – і антиблокувальна, і система курсової стійкості –чутливі як до її стану, так і до якості. Як правильно обрати гальмівну рідину для сучасних авто?

 Br_Austausch_Bremsfluessigkeit_3_2013_57620

  • Система курсової стійкості ESP®відзначає своє 25-річчя;
  • З 2016 року компанія Bosch налагодила випуск інноваційних гальмівних рідин ENV6 і ENV4, які є оптимальним вибором для автомобілів з системами ABS і ESP®;
  • В'язкість гальмівної рідини –критично важливий показникдля роботи ESP®;
  • Висока температура кипіння– параметр, який відрізняє якісну гальмівну рідину.

 

Головна причина того, що гальмівна рідина періодично потребує заміни, – її гігроскопічність. З часом вона вбирає вологу з повітря, і це викликає відразу дві проблеми:волога знижує температуру кипіння і тим самим погіршує характеристики рідини;привипаровуванні вологи утворюється "паровапробка". В результаті гальма гірше реагують на натискання педалі, а це вже аварійно небезпечна ситуація.

Гальмівні системи з ESP®мають ще більш жорсткі вимоги до гальмівних рідин: для них необхідно поєднання зниженої в'язкості з вищою температурою кипіння і високою змащувальною здатністю.

 Bremsfl_ssigkeit_ENV6_Black_Line_4_72503(1)

Система курсової стійкості ESP відзначає 25-річчя

Цікавий факт: обидві системи активної безпеки – ABS і ESP® – є розробками компанії Bosch. Перша розроблена на основі патенту, отриманого ще в 1936 році і вперше запущена в серійне виробництво в 1978 році; друга – система курсової стійкості ESP® – відзначає своє 25-річчя: вона була представлена в 1995 році.

Такий помітний внесок у розвиток систем активної безпеки закріпив за компанією Bosch статус світового лідера в цій сфері. А оскількиробота цих систем багато в чому залежить від гальмівної рідини, не дивно, що цей продукт теж опинився у фокусі уваги Bosch. З 2016 року компанія налагодила випуск інноваційних гальмівних рідин ENV6 і ENV4. У порівнянні з аналогами стандарту DOT вони відрізняються зниженою в'язкістю і вищою температурою кипіння, а значить, є оптимальним вибором для автомобілів з системами ABS і ESP®.

Чому в'язкість і висока температура кипіння гальмівної рідини важливі для роботи ESP®?

bosch_ENV4-ENV6_02_UA

Для збільшення зображення, натисніть на нього

Від в'язкості гальмівної рідини безпосередньо залежить час спрацьовування системи ESP®. Чим нижче в'язкість, тим більше швидкість, з якою гальмівна рідина прокачується по гідроприводу, а значить – тим швидше спрацьовує ESP®. В'язкість гальмівної рідини ENV в середньому зменшилася на 9% в порівнянні з рідинами DOT4 – до рівня нижче 700 мм2/с.

З настанням зими знижена в'язкість гальмівної рідини для системи ESP® набуває особливого значення: по-перше, чим нижче температура повітря, тим густіше рідина; по-друге, погодні умови взимку змушують ESP® постійно бути "напоготові".

Ще один параметр, який відрізняє якісну гальмівну рідину і критично важливий для роботи ESP®, – висока температура кипіння. Чим вона вища, тим менше ризик утворення бульбашок пари при роботі гальмівної системи. А саме вони є основною причиною відмови гальм: адже, на відміну від гальмівної рідини, пара стискається і заважає передачі тиску на гальмівні циліндри, а значить, і ефективному уповільненню обертанню коліс. В результаті електронній системі стає складніше розрахувати необхідні дії, оскільки у своїй роботі вона орієнтується на нормальні значення.

bosch_ENV4-ENV6_01_UA

Для збільшення зображення, натисніть на нього

Вже протягом першого року експлуатації гальмівної рідини в ній може накопичитися до 2% вологи, за два роки цей параметр збільшується до 3,5%, аза три – аж до 5%. Тому розрізняють температуру кипіння "сухої" (нової і ще без зайвої вологи) та "зволоженої" гальмівної рідини (за точку відліку береться вміст води на рівні 3,5%). Так, вже при 3% вмісті води температура кипіння стандартної гальмівної рідини падає з 330 до 165°С.

Температура кипіння "вологої" гальмівної рідини Bosch ENV6 становить 185°С. Це створює "запас міцності", що дозволяє знизити ризик утворення пари в гальмівній системі й тим самим зробити її на 50% безпечнішою – просто за рахунок використання певної марки гальмівної рідини.

Температура кипіння "вологої" рідини ENV4 також перевищує стандартні характеристики й становить 175°С.

Корисна універсальність

Якщо ENV4 застосовується для систем DOT 4, то ENV 6 є найбільш універсальною, тобто може замінити собою будь-які гліколеві DOT.

Подібна універсальність позбавляє водія або механіка від "помилкового" заливу і є корисною підмогою для СТО і торгових організацій в роботі з асортиментом такої витратної запчастини як гальмівна рідина: вони можуть використовувати один тип замість трьох або навіть чотирьох, якщо враховувати наявні класи DOT4.

Ще одним важливим критерієм вибору гальмівної рідини є термін експлуатації. Гальмівні рідини стандарту DOT 4 підлягають повній заміні кожні два роки. Унікальні властивості Bosch ENV6 забезпечують інтервал заміни понад 3 роки або 60 тис. км.


21.10.20

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: