Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Нові моделі Volkswagen отримають проекційний дисплей з доповненою реальністю

16083131777cee90

Електричний хетчбек Volkswagen ID.3 і кросовер ID.4 першими отримають новий проекційний дисплей з доповненою реальністю і двома полями виведення інформації. Головний динамічний дисплей має діагональ 1,8 метра і відображає інформацію з асистують систем і навігації. Серцем нового проекційного дисплея Volkswagen є блок PGU (Picture Generation Unit), захований в надрах приладової панелі. Він генерує картинку, яка за допомогою яскравих LDC-дисплеїв транслюється на дзеркала, а потім спеціальними лінзами розділяється на два поля виведення інформації. НАДЧІТКЕ великий віртуальний екран «висить» на відстані 10 метрів від водія. На нього виводяться динамічні підказки електронних помічників і навігації.

 

Нижче є ще одне поле - його використовують для виведення поточної швидкості, дорожніх знаків і також повідомлень навігації. Динамічні зображення, які накладаються на реальні об'єкти, створює один з двох головних комп'ютерів електромобіля. Він отримує «сирі» дані з фронтальної камери, радари і бортовий навігації, обробляє їх і виводить покажчики, наприклад, на перехрестях. Такі об'ємні картинки за допомогою системи стабілізації адаптуються до руху машини, тому завжди розташовані в потрібному місці.

 

На проекційному дисплеї також візуалізується робота функції Lane Assist (попередження про схід зі смуги): наприклад, при наближенні до узбіччя її межі буде підсвічено помаранчевим. Якщо активований автопілот Travel Assist, то смуги стануть зеленими, а їхав попереду при загрозі зіткнення буде промаркований кольоровою смугою. Коли асистуючі системи відключені, водій при зближенні з машиною попереду побачить червоний попереджувальний сигнал. Але головне - така система вперше стане доступна на машинах компактного сегмента.

 

Першими новий проекційний дисплей отримають Volkswagen ID.3 і ID.4. Хетчбек продається з двома моторами на вибір (145 або 204 кінських сили) і трьома батареям на 48, 62, 82 кіловат-години. У Німеччині за ID.3 просять від 34 112 євро


23.12.20

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: