Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

У Бресті розпочався найбільший у світі велопробіг з шинами Continental

Continental_Groupama-FDJ_DSC_5064

• Тур став більш класичним: 3640 кілометрів, два випробування на час, три фініші на гірських вершинах

• В змаганнях беруть участь шість команд, які покладаються на передові технології від Continental

• Офіційні авто організаторів змагань будуть оснащені шинами Continental PremiumContact 6

Ганновер,                                                                                                           27 червня 2021 р.

2021_TdF_Composite-Logo_MAINPARTNER_EN_RGB_210224

Сміливі відриви, сольні проїзди упродовж десятків кілометрів, разючі масові прискорення в долинах і тріумфальне завершення на вершинах Альп і Піренеїв – все це можна побачити, починаючи з 26 червня - дати старту 108-го етапу Тур де Франс (Tour de France). Це найбільша у світі велогонка, яка завжди у центрі уваги каналів спортивних новин і за допомогою якої світ ще раз отримує інформацію, що Continental пропонує передові технології також у двоколісному сегменті. Зрештою, коли мова заходить про перегони за жовту майку, не в останню чергу від якості шин залежить, хто буде переможцем та хто яке місце отримає в рейтингу перегонів. Тому багато провідних команд покладаються на технологічний досвід розробників шин компанії Continental.

Continental_Tour_de_France_20200831TDF1049-A.S.O. Pauline Ballet

Загалом у цьогорічних перегонах на шинах Continental Competition Pro LTD змагатимуться шість команд (Ineos Grenadiers, Bahrain Victorious, Movistar, Groupama-FDJ, Intermarche - Wanty - Gobert Materiaux та Arkea-Samsic). Ця високотехнологічна шина для перегонів була розроблена на заводі Continental у місті Корбах, Гессен (Korbach, Hesse), де вона виготовляється «вручну». Вага цих спеціальних шин ледь досягає відмітки у 250 грамів і, на відміну від інших велосипедних шин, вони виготовлені у вигляді трубки зі спеціальним покриттям. Зовнішня поверхня цієї шини має тонкий ребристий профіль і витримує внутрішній тиск до 15 барів. Завдяки такому високому тиску зменшується опір коченню, що особливо важливо на довгих етапах та під час екстремальних підйомів.

Continental_Tour_de_France_20200904TDF1006-A.S.O. Pauline Ballet

Також існує конструктивна перевага моделі Competition Pro LTD, оскільки трубчасті шини надійно прикріплені безпосередньо до ободів, вони не можуть зіслизнути навіть у випадку втрати тиску при пошкодженні. Найбільш чим вражають ці шини Continental  - це оптимізований опір коченню і надзвичайно вузька контактна поверхня, яка здатна забезпечувати безпечне керування та ефективне гальмування на екстремальних спусках, коли швидкість досягає до 100 км/год.

З початку першої у світі дорожньої велогонки, хоч дедалі профілі маршрутів стають все складнішими, подальший розвиток шинних технологій зіграв ключову роль у збільшенні середньої швидкості цих велогонок з 25 км год до 40 км/год.

Окрім постачання велосипедних шин до Франції, Continental Group також є головним партнером Тур де Франс. Як і в попередні роки, офіційний транспорт організаторів змагань A.S.O. (Amaury Sport Organization) також буде їздити по Франції на шинах Continental. І знову будуть використовуватись перевірені шини PremiumContact 6. Цей високотехнологічні шини для автомобілів середнього та преміум-класу, з дозволеним швидкісним лімітом до 300 км/год, поєднує в собі комфорт шин седанів та властивості шин спортивних автомобілів. Спільним знаменником тут є його комфорт, точність та швидка реакція на повороти керма, надвисока безпека та хороші екологічні характеристики. Це означає, що PremiumContact 6 відповідає вимогам до автомобілів супроводу, які їздять на шалених швидкостях як на просочених дощами зміїстих гірських спусках, так і на довгих рівнинних шляхах або в спекоту на шляху до гірських вершин. Всі шини, що використовуються на автомобілях організаторів велогонки, виробляються на місцевому заводі компанії Continental в Саррегемінесі (Sarreguemines).

Найбільший у світі велопробіг розпочався 26 червня у Бресті та після 21 етапу фінішує у Парижі. Всього буде подолано близько 3460 кілометрів. Профіль маршруту є більш класичним та більш збалансованим, ніж у попередні роки, з двома індивідуальними хронометражами і лише з трьома фінішами на вершинах гір. Тому вболівальники з нетерпінням чекають, чи зможе торішній 21-річний переможець Тадей Погачар (Tadej Pogacar) - наймолодший переможець туру за всю його історію - захистити свій титул цього року. У будь-якому випадку, навряд чи загальний переможець буде визначений до передостаннього дня. Програма включає індивідуальний хронометраж трохи менше ніж 31 кілометра від Лібурна до Сент-Емільона (Libourne to Saint-Émilion).

Continental розробляє новаторські технології та послуги для різних видів транспортних систем з переміщення людей і різноманітних товарів. Заснована в 1871 році, технологічна компанія пропонує безпечні, ефективні, інтелектуальні та доступні технології для автомобілів, різних транспортних засобів та системи управління транспортними потоками в цілому та індивідуально. У 2020 році обсяг продажів Continental склав 37,7 млрд євро. В 58 країнах світу працюють понад 235 000 співробітників компанії. У 2021 році компанія святкує своє 150-річчя.

Підрозділ шин має по всьому світу 24 виробничих і конструкторські локації. Будучи одним з провідних виробників шин з чисельністю працівників понад 56 тисяч осіб, у 2020 році підрозділ оголосив про продажі на суму 10,2 млрд євро. Continental входить до технологічних лідерів у виробництві шин і пропонує широкий асортимент продукції для легкових автомобілів, комерційних авто, промислових і двоколісних транспортних засобів. Завдяки постійним інвестиціям в дослідження і новітні розробки, Continental вносить важливий внесок в підвищення безпеки, рентабельні та екологічності транспортних систем.


29.06.21

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: