Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

TecDoc від TecAlliance тепер україномовний

aHR0cHM6Ly9tLmdyLWNkbi05LmNvbS9nZXRyZXNwb25zZS1TTTJIdC9waG90b3MvY2Q3Yzk4YjQtNDgyYS00MWM0LWI3MjUtYjFhYTBiNjdlODEyLmpwZz9pbWcxNjI1NjM5MDc4MTkz

Ісманінг, Німеччина, 6 липня 2021 р.

Провідний світовий каталог транспортних засобів та запасних частин TecDoc від TecAlliance відтепер є й в україномовному форматі. Вітчизняному автосервісу та магазинам автозапчастинстає ще зручніше працювати з глобальною базою достовірної та завжди актуальної інформації.

 

Розроблений за міжнародним стандартом TecDoc вже перекладений на 37 мов. Каталог дозволяє правильно, надійно та швидко ідентифікувати необхідний товар. Також він містить вичерпну інформацію про ремонт та технічне обслуговування авто.

 

Ось уже понад 25 років компанія TecAlliance, провідний світовий спеціаліст із обробки даних для цифрового вторинного автомобільного ринку, постійно поліпшує якість даних й формує єдині галузеві стандарти. Перекладацька служба гарантує можливість чіткої ідентифікації запасних частин для авто й допомагає виробникам виходити на міжнародні ринки.

 

Каталог TecDoc – це увесь час актуальна інформація про запчастини та транспортні засоби, що є ключовим для успіху на вторинному автомобільному ринку. Він містить дані про понад 700 торгових марок продукції та 6,6 мільйонів товарів, 254 мільйони посилань у 48 товарних групах, а також інформацію про ремонт і обслуговування відповідно до вимог виробника. Відтепер українські користувачі мають доступ до каталогу рідною мовою, а отже можуть ще комфортніше, надійніше та швидше ідентифікувати потрібний товар.

 

TecAlliance GmbH

 

Протягом 25 років компанія TecAlliance є одним з провідних світових фахівців, які об'єднують цифровий ринок автомобільних запчастин. Крім актуальних даних про автомобілі та запасні частини на основі стандарту TecDoc Standard, портфоліо TecAlliance включає в себе вичерпну інформацію про ремонт і техобслуговування (RMI), а також інтегровані рішення і консультаційні послуги для цифрової обробки замовлень, управління автопарком, аналізу ринку і даних на ринку автомобільних запчастин. Каталог TecDoc - один з найбільш повних каталогів автомобільних запчастин в світі. Сьогодні понад 800 кваліфікованих співробітників TecAlliance з 26 країн працюють по всьому світу, застосовуючи свої технічні та ділові знання, щоб зробити дані і процеси на ринку автозапчастин ще більш ефективними. TecAlliance - це провідний світовий новатор в управлінні стандартизованими даними, цифровими процесами і комплексними рішеннями на ринку автомобільних запчастин.

 

 

Більше про TecDoc:

 

webcat.tecdoc-cis.com


07.07.21

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: