Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Співпраця компаній Allison Transmission і Emergency One: пожежно-рятувальна техніка з електроміст Allison

7868

Індіанаполіс, 22 квітня 2021 року - Компанія AllisonTransmission, провідний розробник і виробник систем приводу для традиційних, гібридних і повністю електрифікованих транспортних засобів, оголошує про підписання стратегічного меморандуму про взаєморозуміння з компанією EmergencyOne (UK) Limited - лідером ринку Сполученого Королівства в області виробництва, сервісного обслуговування та технічної підтримки пожежних і рятувальних машин. Меморандум передбачає інтеграцію моста з електроприводом Allisone Gen Power ™ 100D в платформу аварійно рятувальних машин Emergency One. Це стало можливим завдяки успішній співпраці двох компаній: 90% техніки, що продається Emergency One, оснащено повністю автоматичними коробками передач Allison.

 

«Ми раді офіційно оформити наше співробітництво з компанією Allison Transmission, яка передбачає інтеграцію їх мостів з електроприводом eGen Power в нашу електромобільні платформу E1 (лінійка EV0). Це ще один важливий крок до скорочення обсягу викидів і зменшила викиди вуглецю. При цьому ефективність самих транспортних засобів підвищиться, а значить, і робота пожежних стане більш ефективною, що позитивно позначиться на безпеці населення в цілому. Ми зосереджені на виробництві електричних пожежних та аварійно-рятувальних машин, які не тільки відповідають сучасним технічним та експлуатаційним вимогам, а й перевершують їх, - заявив Майк Медсен (Mike Madsen), керуючий директор EmergencyOne. - Будь то традиційні машини з дизельними двигунами або платформа нового покоління на електричній тязі, наші загальні клієнти розраховують на надійні і довговічні рішення. Я впевнений, що ми і далі будемо виправдовувати високі очікування».

 

В міст eGen Power 100D інтегріровани два високошвидкісних електродвигуна і двухскоростная коробка передач, а значить, відпадає необхідність у використанні додаткових приводних валів і допоміжних вузлів. Це дозволяє розміщувати міст між колесами, звільняючи критично важливий простір під установкубатарей. Міст eGen Power 100D, що володіє постійною потужністю 536 л. с. (400 кВт) і піковою вихідною потужністю 738 л. с. (550 кВт), - одне з найпотужніших рішень в своєму класі. Його архітектура адаптована для подолання значних підйомів і руху на високій максимальній швидкості без шкоди для ефективності. Завдяки цьому пожежні та аварійно-рятувальні машини EmergencyOneсохранят свою виняткову надійність і продуктивність і зможуть забезпечувати відмінний розгін і маневреність в умовах, коли відмови неприпустимі і на рахунку кожна секунда.

 

«Це перспективний напрямок для розвитку портфеля продуктів eGen Power. Ми продовжуємо розширювати нашу лінійку електрифікованих рішень і сподіваємося, що зможемо пропонувати найнадійніші і затребувані силові установки в світі, - вважає Хайді Шутте (Heidi Schutte), віце-президент з продажу AllisonTransmission, відповідальний за регіон EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) , Азіатсько Тихоокеанський регіон і Південну Америку. - Ми раді продовжити давнє партнерство з EmergencyOne і будемо раді надавати інноваційні рішення нашим спільним клієнтам, в тому числі безлічі пожежних і рятувальних команд з усієї Європи. Allison 3000 Series ™ - стандартна коробка передач, якою оснащуються традиційні пожежні і рятувальні машини Emergency One з дизельними двигунами. Тому співпраця між Emergency One і Allison в області виробництва продуктивних, надійних і довговічних електричних пожежних і рятувальних машин - більш ніж природно».

eGen Power 100D від Allison - перший продукт з лінійки мостів з інтегрованим електроприводом. Їх асортимент буде сформований відповідно до необхідного крутним моментом, а також в залежності від повної маси транспортного засобу і ширини рами шасі.

 

Про компанію Allison Transmission

Allison Transmission (NYSE: ALSN) - провідний розробник і виробник систем приводу для комерційних і військових транспортних засобів, найбільший світовий виробник повністю автоматичних коробок передач для среднетоннажного і важкого комерційного транспорту, а також лідер в області створення електрифікованих систем приводу. Продукція Allison використовується в автомобілях різного призначення, таких як розвозять, сміттєприбиральна, будівельна, пожежна та аварійно-рятувальна техніка, шкільні, міські та туристичні автобуси, будинки на колесах, транспортні засоби спеціального призначення для нафтогазової та гірничодобувної промисловості, військові колісні і гусеничні машини. Компанія була заснована в 1915 році. Штаб квартира розташована в Індіанаполісі, штат Індіана, США. Компанія Allison здійснює діяльність більш ніж в 150 країнах світу, має регіональні представництва в Нідерландах, Китаї і Бразилії, виробничі підприємства в США, Угорщини та Індії, а також має в своєму розпорядженні глобальними інженерними ресурсами, включаючи інженерні центри електрифікації в Індіанаполісі, Індіані, Оберн-Хіллс, Мічигані і Лондоні (Великобританія). Збутова та сервісна мережа Allison включає в себе більше 1400 авторизованих дистриб'юторів і дилерів по всьому світу. Для отримання більш докладної інформації відвідайте сайт: www.allisontransmission.com.

 

Про компанію Emergency One

Emergency One (UK) Limited (входить до складу Emergency One Group) - найбільший і провідний виробник і постачальник спеціалізованих пожежних та аварійно-рятувальних машин та експлуатаційного обладнання в Сполученому Королівстві. Компанія обслуговує всі пожежні і рятувальні служби Сполученого Королівства, багато організацій з різних галузей промисловості і авіації, а також клієнтів з інших країн світу. Emergency One (UK) Limited завжди виступає ініціатором впровадження інновацій в області пожежних та аварійно-рятувальних машин. Так, компанія представила першу в світі повністю електричну пожежну машину EVOTM (з насосним пристроєм BSEN1846). У компанії працює більше 240 співробітників, які розподілені між трьома великими спеціальними виробничими майданчиками, розташованими в Шотландії на території комплексу площею понад 4 га, а також між іншими територіальними підрозділами по всій Англії. Додаткову інформацію можна знайти на сайті: https://e1group.co.uk/


14.07.21

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: