Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

ZF Aftermarket Live: в рамках виставки Automechanika Frankfurt пройде триденне онлайн-захід для партнерів післяпродажного обслуговування

ыо

  • Учасникам заходу буде представлена стратегія дивізіону ZF Aftermarket, спрямована на мобільність наступного покоління - екологічну, безпечну і «розумну» (засновану на цифрових технологіях)
  • ZF Aftermarket представить розширене портфоліо CV Powerhouse для комерційних транспортних засобів і автопарків
  • СТО отримають сертифікати на безкоштовні онлайн-тренінги та візьмуть участь в галузевих дискусіях

 

З 14 по 16 вересня виставка Automechanika Frankfurt вперше пройде в двох форматах: очно у Франкфурті-на- Майні, а також і онлайн. ZF Aftermarket запрошує своїх партнерів взяти участь у триденному онлайн- заході, під час якого існуючі та потенційні клієнти дізнаються про останні новини в сфері автомобільної промисловості. ZF Aftermarket Live - це інтерактивна платформа, що дозволяє учасникам взаємодіяти один з одним.

 

«У форматі ZF Aftermarket Live ми зможемо не тільки поділитися нашим баченням майбутнього ринку післяпродажного обслуговування - екологічного, стійкого і заснованого на цифрових даних, але і в інтерактивному режимі обговорити з нашими партнерами мобільність наступного покоління. учасникам буде надана докладна інформація про нашій новітній продукції, послуги і технології, призначених для підтримки партнерів при переході до електрифікованих і автономним транспортним засобам, - говорить Філіп Колпрон, глава дивізіону ZF Aftermarket. - Під час триденного заходу ми хочемо поділитися нашими ноу-хау, обмінятися ідеями з партнерами, що працюють на ринку післяпродажного обслуговування, а також розповісти про додаткові послуги, які допоможуть нашим клієнтам розвивати свій бізнес».

 

В рамках ZF Aftermarket Live постачальник автомобільних запчастин поділиться основними моментами своєї стратегії Next Generation Aftermarket, проведе круглі столи та інтерактивні тренінги. Головними темами стануть рішення для електричних та автономних транспортних засобів. Крім цього, буде розглянуто розширений портфель продукції для ринку післяпродажного обслуговування під брендами ZF, Lemförder, Sachs, TRW і WABCO, а також представлені цифрові рішення Transics для автопарків.

Особливу увагу буде приділено розширеному пропозицією ZF Aftermarket для ринку комерційного транспорту, яке стало більш привабливим після придбання WABCO.

 

Нові послуги в сфері мобільності

Крім новинок асортименту запчастин, будуть запропоновані рішення в сфері діагностики, автономних транспортних засобів для громадського транспорту, так званих «people movers» - безпілотних транспортних засобів. Вони створені із застосуванням передових компонентів ZF і дозволяють наочно побачити, яким буде сервіс майбутнього. Безпілотний автомобіль майбутнього - це постійне підключення до цифрової мережі, електропривод і електронний контроль всіх вузлів.

Програма заходів ZF Aftermarket Live

Доктор Хольгер Хеттих, керівник відділу по роботі з клієнтами і стратегії ZF Aftermarket, коментує концепцію ZF Aftermarket Live: «Наше цифрове присутність - це набагато більше, ніж просто віртуальний виставковий стенд: за допомогою ZF Aftermarket Live ми запускаємо новий канал для цифрової передачі інформації і створення мереж на світовому ринку автомобільної промисловості».

У перший день виставки (середа, 14 вересня 2021 г.) основне увагу буде приділено новітнім продуктам і послугам для ринку легкових автомобілів. Дискусії і ключові презентації будуть присвячені електрифікації транспорту, автономному водіння і можливостям зробити ринок запчастин більш стійким. Одним із прикладів є гальмівні колодки і деталі, відновлені промисловим способом, які виробляються відповідно до останнього регламентом ЄС по зниження викидів вуглецю в атмосферу. У цей день основне увагу буде приділено автономним транспортним засобам - внесок ZF в екологічно чистий і ефективний міський транспорт.

У четвер, 15 вересня, заходи ZF Aftermarket Live будуть присвячені ринку комерційного транспорту. доповідачі представлять інформацію про ключові тренди, що стосуються вантажного і автобусного сегменту, а також сегмента причепів. Оператори і менеджери автопарків дізнаються про новітні рішеннях ZF в області моніторингу, мережевого взаємодії і телематики, які дозволяють поліпшити контроль над автопарком, дистанційної діагностикою і технічним обслуговуванням.

Третій день виставки (п'ятниця, 16 вересня) пройде під девізом «Краще з Автомеханіки» і буде присвячений питанням СТО. Учасники зможуть пройти онлайн-курси за темами «Основи високовольтних технологій »,« Зміна системи Tailguard »(вони допомагають водіям комерційних автомобілів при русі заднім ходом) і «Електропідсилювач керма для легкових автомобілів ». За результатами навчання слухачі отримають відповідний сертифікат. Крім того, бонусна програма ZF [pro] Points, яка діє поки тільки в Європі, запропонує конкурси та різноманітні ігри.

Доступ до великій програмі ZF Aftermarket Live, а також можливість зареєструватися для участі в інтерактивних онлайн-курсах можливий за наступним посиланням: https://zfaftermarketlive.com/en


27.07.21

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: