Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Українці обирають доступну якість приводних валів OE Line від GSP

2

Презентована торік компанією GSP Automotive Group група приводних валів преміум якості під маркою OE Line, була дуже позитивно схвалена українським ринком. І перші замовлення - це об’єктивно підтверджують.

GSP OE Line - окрема лінійка приводних валів в асортименті GSP, яка виготовляється за специфікацією оригінальних запчастин, але водночас має суттєво доступнішу ціну. Лінійка складається з понад 100 позицій і постійно розширюється. Оновлення всього асортименту, в тому чисті й групи запчастин GSP ОЕ Line, відбуватиметься раз у квартал.

Дана лінійка GSP призначена, зокрема, для важких позашляховиків, кросоверів, а також автомобілів преміумкласу. Це гарна пропозиція для власників, котрі прагнуть обслуговувати авто, яке зійшло з гарантії, на такому ж високому рівні, використовувати надійні запчастини й при цьому заощаджувати.

Стратегічна мета компанії GSP - базуючись на своєму понад 35-річному досвіді, надати глобальному афтермаркету високоякісний продукт за привабливою ціною. OE Line цілком відповідає цьому прагненню.

Для збільшення зображення натисніть на нього

2-11-06-Premium_продукт_за_цiною_Aftermarket_600х200_ОЕ_копия_2

Переваги приводних валів OE Line

Пакування

Всі приводні вали цієї групи отримали спеціальне пакування, яке відрізняється від інших запчастин GSP. В артикулі на етикетці можна побачити літери OL, які додатково свідчать про належність деталі до асортименту OE Line. Номер в артикулі відповідає номеру приводного вала зі стандартного асортименту.

 

Надійний захист

Пакування надійно захищає кінцевий продукт. Всередині нього деталь фіксують спеціальні підпірки. І хоч вона вся ретельно захищена, особливо вразливі місця мають ще й додаткове пилозахисне покриття. З обох країв валу також встановлені захисні ковпачки. Приводні вали до автомобілів VAG Group мають всередині отвір, для захисту якого компанія використовує спеціальні елементи з гуми. Вони запобігають потраплянню бруду, витіканню оливи та подовжують строк служби деталі.

 

Повна комплектація

До комплекту OE Line завжди входять всі необхідні аксесуари, кріплення та хомути.

 

Міцність пильовиків

Більшості компаній використовують каучук та гуму у виробництві пильовиків. На відміну від конкурентів, компанія GPS, відповідно до ОЕ-вимог, виробляє пильовики з термоеластопластів (TPE). Це допомагає ефективніше запобігати потраплянню бруду, пилу та витіканню оливи назовні.

 

Зносостійке мастило

В комплекті використовується високоефективне мастило, яке гарантує кращу зносостійкість та тепловідведення від деталей вала.

 

Швидке встановлення

Специфікація OE Line настільки повно відповідає ОЕ-продукції, що це дозволяє скоротити час встановлення деталі.

Для збільшення зображення натисніть на нього

Упаковка

Найбільш популярні приводні вали OE Line в Україні

 

Асортимент лінійки OE Line має попит серед українських клієнтів, які надають перевагу надійним запчастинам. Не завжди оригінальні деталі є доступними за ціною, особливо такі як приводні вали. Пропозиція альтернативних варіантів на афтермаркеті дуже мала. GSP OE Line є достойною альтернативою для автомобілів  середнього та верхнього цінових сегментів: позашляховиків, великих седанів та мінівенів.

 

Перелік деталей, які найчастіше замовляються в Україні

 

Артикул OE-Line

Бренд авто

Застосування

254013OL

AUDI

A3 (8P1)

203261OL

VW

CARAVELLE Mk VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)

203294OL

AUDI

A3 (8P1)

261084OL

VW

MULTIVAN Mk V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN)

259015OL

TOYOTA

LAND CRUISER PRADO (_J12_)

203313OL

AUDI

A3 (8P1)

261105OL

VW

CARAVELLE Mk VI (SGF, SGM, SGN, SHM, SHN)

239163OL

MITSUBISHI

L 200 / TRITON (KA_T, KB_T)

205060OL

MERCEDES-BENZ

GL-CLASS (X164)

261100OL

AUDI

A3 (8P1)

239164OL

MITSUBISHI

L 200 / TRITON (KA_T, KB_T)

205052OL

BMW

7 (G11, G12)

241262OL

NISSAN

NP300 NAVARA (D40)

 

Приводні вали OE Line - як замовити

Замовити та придбати запчастини GSP з лінійки OE Line можна у будь-якого з дистриб'юторів запчастин в Україні. Для пошуку потрібних деталей можна використовувати окремий каталог приводних валів OE Line - там доступний підбір за маркою та моделлю автомобіля.

 

Про компанію

GSP AUTOMOTIVE Group — провідний виробник автомобільних комплектуючих на світовому ринку післяпродажного обслуговування. Компанія з 1985 року виробляє приводні вали, комплекти шарнірів рівних кутових швидкостей (ШРКШ), колісні підшипники та гумометалеві елементи, деталі рульового керування й підвіски.

 

Персонал GSP включає понад 2300 людей, компанія виробляє понад 10 мільйонів комплектів шарнірів та 5 мільйонів приводних валів на рік. Весь асортимент продукції компанії охоплює понад 2500 ШРКШ та понад 1500 приводних валів. Крім того, GSP виробляє широкий асортимент маточин (3,2 мільйона на рік) та гумометалевих виробів (6 мільйонів на рік), а також близько 25 мільйонів деталей рульового управління та підвіски. Продукцію GSP можна знайти в більш ніж 120 країнах з охопленням парку близько 95%.

Для збільшення зображення натисніть на нього

Iдеал_на_установка1


28.07.21

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: