Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

НОВИНИ З ВИСТАВКИ AUTOMECHANIKA: AISIN ПРЕДСТАВЛЯЄ БІЛЬШЕ ПРОДУКТІВ ДЛЯ БІЛЬШОЇ КІЛЬКОСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ АВТОМОБІЛІВ, ЗАПУСКАЄ СЛУЖБУ РЕМОНТУ АВТОМАТИЧНИХ ТРАНСМІСІЙ, НОВИЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ДАТЧИК ВИСОТИ І БАГАТО ІНШОГО

 AISIN_ProductsVisuals_1080x1080px_Engine_Piston

AISIN Europe S.A., вересень 2021 р. - Цьогорічна AUTOMECHANIKA ONLINE - це набір заходів та подія для AISIN AFTERMARKET EUROPE, з купою оголошень та нових розробок для бельгійського провідного гравця на ринку запчастин післяпродажного обслуговування. «Ми були тут неймовірно зайняті, - каже Танґі Броуе, експерт -координатор маркетингу в AISIN, - об'єднавши пропозицію AISIN у надійний пакет неперевершених деталей та послуг для наших дистриб'юторів та партнерів. Запуск на Automechanika відбувся в 2021 році, це незабутній рік - з усіх вагомих причин».

 AISIN_Clutch-AT_productpicture-03

По -перше, це новини про цілу низку нових посилань, доступних для ще більшої кількості європейських автомобілів. «Ми бачимо зростання попиту на певні марки та моделі, - каже Тангі, - як моделі досягають п’яти років і старше, виникає потреба у запчастинах, тому ми розширюємо наше портфоліо, щоб задовольнити більше цієї потреби. Повний список буде доступний найближчим часом.

 

Усі гальмівні частини AISIN тепер доступні під брендом ADVICS

AISIN збільшує охоплення та можливість пошуку своїх гальмівних деталей та виробів, додаючи їх усіх під єдиним брендом AISIN, ADVICS. Передові інтелектуальні системи шасі (ADVIC) продукція вже була широко доступна в Європі, а також в Японії та Північній Америці. Це оголошення зміцнить присутність бренду, одночасно припинивши потребу в окремому AISIN лінія гальмівних деталей, починаючи з серпня 2021 року. Продукція буде доступна через звичайні продажі каналів та мережі розповсюдження.

 iStock-1158759857_Machoire-bleue-logo-Adics_Lightroom

ART Pistons

«Інший бренд, що належить AISIN, тепер також буде доступний на нашому європейському вторинному ринку каналу продажів, - каже Танґі, - із втіленням ART Pistons у нашу мережу постачання, набуває чинності негайно ». З додаванням поршнів ART (від Art Metal Manufacturing) в портфоліо AISIN Aftermarket Europe дистриб'ютори тепер можуть запропонувати світового топ-класу поршні своїм клієнтам. «Це повний асортимент, який пропонує покращений комфорт і безпека, великий пробіг і вихідна потужність, розроблені з високоміцних матеріалів з новітніх розробок та досліджень, - пояснює Танґі, - і ми покажемо більше про це та про інші новинки на Automechanika ”.

 

Інновація трансмісії: партнерство STELLANTIS для відновлення виробництва

Нове партнерство AISIN зі STELLANTIS пропонує нове життя  пошкодженим Автоматична трансмісіям. Використовуючи потужність та надійність сервісної мережі AISIN, клієнти можуть надіслати в гараж автоматичну коробку передач на ремонт і очікувати відремонтований виріб протягом (зазвичай) тижня. «Ми розмовляємо з гаражними мережами допомогти їм повернути автомобілі своїх клієнтів на дороги так само гладко і швидко можливо».

 

Випуск нового продукту: Електронний датчик висоти їзди

AISIN Aftermarket Europe оголошує на Automechanika про запуск нової електронної системи -  Датчик висоти, для використання в агрегатах з пневматичною підвіскою та з автоматичним регулюванням фар систем. Датчик, каже Танґі Брое, експерт -координатор маркетингу, «їде зручніше з регулюванням у режимі реального часу до змін навантаження чи кількості людей, встановлених в кожну колісна арку для забезпечення вимірювання та збалансування висоти їзди з усіх боків автомобіля ». Датчик також можна використовувати в єдиному вигляді в автомобілях з саморегульованими фарами , каже Танґі, «коли вантаж покладено або знято з багажника, або автомобіль розганяється або гальмує, висота автомобіля може змінюватися, тому датчик може це виявити та попередити ECU ». Продукт доступна зараз через канали продажу та дистриб'юторів AISIN Aftermarket.

 

Про AISIN EUROPE S.A.

AISIN SEIKI Co, Ltd. була заснована в 1943 році і стала повноцінною компанією, що спеціалізується на розробка та виробництво автомобільних деталей шляхом злиття дочірніх компаній Tokai Hikoki Co, Ltd та Shinkawa Kogyo Co, Ltd у 1965 р. 5 -е місце у світі як постачальник ОЕ автомобільних деталей, вона має 208 дочірніх компаній у всьому світі, у тому числі 11 у Європі. Компанія AISIN EUROPE S.A заснована в Бельгії в 1971 році, де зараз розташовані головний офіс та склади розповсюдження в Європі, Африці та Росії. Завдяки своєму досвідченому досвіду роботи з оригінальним обладнанням, AISIN отримує певну легітимність у вторинний ринок автомобілів з наміром розвиватись далі. Щоб дізнатися більше про AISIN, відвідайте www.aisinaftermarket.eu

 


15.09.21

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: