Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Чіп-криза змушує виробників випускати некомплектні автомобілі. Що з ними далі відбувається?

1645460507fba270

Декілька сотень Ford Bronco вишикувалися на майданчику біля заводу Ford у Мічигані. Позашляховики, замовлені 2021-го і навіть 2020 року, давно мали доставити покупцям, проте терміни постійно відкладаються. Кількість Bronco вже така велика, що їх доводиться зберігати просто неба: як видно на фотографії Automotive News, машини, вкриті сніговими «шапками», стоять без чохлів. Причина затримки – у дефіциті чіпів, що вже другий рік впливає на автопром. Ford, підтвердили, що затримка пов'язана з перебоями у постачанні мікрочіпів.

 

Клієнти стурбовані тим, що позашляховики стоять просто неба без будь-якого захисту. Так, Джейсон Уоллес, який раніше жив у Мічигані, зазначив, що зими в штаті бувають дуже суворими, що навряд чи піде на користь стану автомобілів. Він замовив свій Bronco у червні минулого року. Більшість покупців з розумінням ставляться до проблем, незалежним від виробника, але дивуються, чому дилери не розкривають деталей про постачання. Крім цього, деякі отримують свої Bronco через місяці, а іншим доводиться чекати роки: до останніх належить Тайлер Шанцмейєр, який розмістив попереднє замовлення в день прем'єри в липні 2020 року. Автомобіль йому ще не доставили.

 

В офіційній заяві представники Ford зазначили, що компанія робить все можливе для збільшення обсягів збирання та «відповідності стандартам якості». Що стосується сотень некомплектних Bronco, Ford має намір розібратися з ними протягом наступних 90 днів - якщо, звичайно, ситуація з чіпами не погіршиться. За прогнозами експертів, криза збережеться принаймні до другої половини 2022 року.


22.02.22

Подписка на рассылку новостей

Архив новостей e-mail: