Avtokom.com.ua - Каталог автокомпонентов

Про нас

Проект включає в себе:
 

  • сайт: www.avtokom.com.ua
  • «Каталог автокомпонентів», який існує в двох версіях - друкованій та електронній
  • www.facebook.com/Avtokom.com.ua

 

Це проект нового покоління, він об'єднує не тільки інтереси близьких по духу людей автобізнесу, але і компанії імпортери всіх автомобільних напрямків.

Ми пропонуємо своїм клієнтам новий підхід і бізнес рішення.


Наше завдання зібрати, класифікувати і надати, в першу чергу, для фахівця автомобільного ринку, весь спектр автомобільних компонентів присутніх на ринку України. Співпраця з максимальною кількістю постачальників і представництв сфери автобізнесу дозволяє нам зробити продукт, використання якого буде ефективно і зручно. Зникне необхідність витрачати велику кількість часу на довгі пошуки в інтернеті та інших джерелах.


Постійні оновлення каталогів від виробників, прайси від постачальників, свіжі новини автомобільних компаній, акції та спеціальні пропозиції дистриб'юторів, статті про всі групи товарів автомобільної тематики, координати представництв, імпортерів і дистриб'юторів - це все і є avtokom.


Наш підхід - це спосіб мислення.

Наш секрет - вміння поєднувати креативність і логіку - це наш двигун.


Наше ставлення до самопіару: 
Нам, в принципі, не потрібен ніякий PR, ми просто хочемо, щоб про нас можна було легко знайти інформацію, а дізнатися нас ближче можна особисто.

Ми створюємо для Вас умови, щоб Ви могли вийти зі своїми пропозиціями до активних споживачам автомобільних товарів. Якщо у Вас є питання або пропозиції про співпрацю, будемо раді їх розглянути. Звертайтеся до редакції.

 

Редакція "Каталога Автокомпонентів"

02125, Україна, Київ, 

пр-т Визволителів, 3-А, офіс 44

Тел./моб.: +38 067 501 72 72

E-mail elena-voronaya@ukr.net,

www.avtokom.com.ua

www.facebook.com/Avtokom.com.ua